Dovolená na e-shopu. Vaše objednávky můžou trvat déle. Zpět budeme 14.8.
Neohodnoceno

Cepín EDGE/tlouk s poutkem

Lehký cepín pro horské lezení. Kompromis mezi klasickým turistickým cepínem a moderní zbraní do ledu. Cepín EDGE je mezistupněm mezi klasickým turistickým cepínem a moderní zbraní do ledu. Kombinuje výhody obou typů: prohnutou násadu, která vytváří více prostoru při náročném lezení, a hladký spodní hrot, který lehce proniká do sněhu při jištění nebo při lehčích výstupech. Ideální cepín pro strmé žlaby a klasické alpské lezení.

Můžeme doručit do:
11.10.2023
skladem u dodavatele
Kód: RK009SS00H
Značka: SingingRock
2 390 Kč –10 % 2 151 Kč 1 778 Kč bez DPH
ICE Edge adze
2 390 Kč –10 %

Lehký cepín pro horské lezení. Kompromis mezi klasickým turistickým cepínem a moderní zbraní do ledu. Cepín EDGE je mezistupněm mezi klasickým turistickým cepínem a moderní zbraní do ledu. Kombinuje výhody obou typů: prohnutou násadu, která vytváří více prostoru při náročném lezení, a hladký spodní hrot, který lehce proniká do sněhu při jištění nebo při lehčích výstupech. Ideální cepín pro strmé žlaby a klasické alpské lezení. Prohnutý tvar násady umožňuje jednodušší lezení v ledových boulích nebo ve skále a zároveň zaručuje optimální úhel úchopu. Kovaná hlava dovoluje použití tlouku nebo lopatky a výměnu hrotu, pro maximální snížení hmotnosti může být cepín použit i bez tlouku/lopatky. Hrot je dostatečně agresivní pro lezení v tvrdém ledu nebo lehčím mixu. Spodní zuby nesahají až k hlavě, což šetří rukavice při držení cepínu za hlavu. Hlava cepínu je vytvarována tak, aby ji bylo možné zaklínit do spáry a zároveň aby poskytovala oporu při lezení v měkkém sněhu.

Otvor v hlavě je dost velký pro připojení karabiny nebo zavěšení cepínu na PORTER. Spodní hrot dobře proniká do sněhu a firnu a je k němu možné připojit karabinu nebo pružnou smyčku BUNGEE.

Cepín je dodáván s poutkem FIX PLUS.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu